Tevagn Josef Frank för firma Svenskt Tenn

320938

JOSEF FRANK, tevagn, firma Svenskt Tenn, modellnummer 470, formgiven 1937, två olika stora hyllplan, höjd ca 61, 79x45 resp 60x45 cm

Slitage. mindre repor

Möbler, Design

Rum 6

Budhistorik (18 bud)
1954456
6 200
1954581
6 000
1954456
5 200
1954564
5 000
1954456
4 800

Slutpris SEK:
6 200
594 EUR, 698 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.