Glaskaraffer

320937

KARAFFER, 6 st., glas, 1900-tal, delvis med slipad dekor, alla med propp, höjd ca 19-25 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Delvis invändigt med kalkrester, proppar med nagg

Diverse, Glas

Monter 15

Glaskaraffer

Budhistorik (9 bud)
1954522
650
1953396
600
1953366
550
1947405
500
1950239
500

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.