Peter Frie färglitografi

320935

PETER FRIE (född 1947) (2): Stilleben, signerad och numrerade Peter Frie, färglitografi, bladmått ca 56x88 resp 60x67 cm

1 saknar glas

Rum 9

Peter Frie färglitografi

Budhistorik (1 bud)

1952667
2015-07-21 08:18:27

2015-07-22 kl 19:03
Slutpris SEK:
31 EUR, 37 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.