Lotti Ringström etsning

320933

LOTTI RINGSTRÖM (född 1942): Tecken, signerad och daterad Lotti Ringström, 17/100, etsning, 54 x 39 cm

Fack 42

Lotti Ringström etsning
Budhistorik

2015-07-22 kl 13:20
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.