Soffa 1800-tal

320924

SOFFA, 1800-talets andra hälft, fanérad i mahogny, skulpterad dekor, främre fotavslut i form av lejontassar, klädsel i grå plysch, längd ca 185 cm

Fanérskador, senare klädsel, fläckar

Rum 19

Soffa 1800-tal

Budhistorik (13 bud)
1953839
2 800
1953838
2 600
1953807
2 400
1953173
1953173

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.