Oidentifierad konstnär oljemålning

320921

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Interiör med äldre par, signerad och daterad Ricks 1882, olja på duk, ca 80x108 cm

Dubblerad, krackeleringar, färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Budhistorik (11 bud)
1953894
4 200
1953890
1953889
3 800
1953878
3 600
1953877
2 400

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.