Plafonder

320920

PLAFONDER, 2 st., 19/2000-tal, kupor i frostat glas, med krok, 3 ljuspunkter vardera, diameter ca 34,5 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Belysning, Taklampor

Monter 22

Plafonder

Budhistorik (30 bud)
1953661
3 200
1953659
1953660
1953659
2 800
1953658
2 600

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.