Glasflaskor 18/1900-tal

320919

FLASKOR, glas, totalt 11 st., 18/1900-tal, 2 med stängningsanordningar och etiketter, höjd ca 20-44 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Slitage

Diverse, Glas

Rum 2

Glasflaskor 18/1900-tal

Budhistorik (2 bud)

1953835
1949734

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.