Koppar delvis Gustavsberg

320918

KOPPAR, FAT, totalt 13 dlr, porslin, 1800-tal, delvis Gustavsberg, med svart dekor, olika modeller
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Skador, lagnignar

Keramik/Porslin

Monter 13

Koppar delvis Gustavsberg

Budhistorik (8 bud)
1953592
650
1953245
600
1951247
550
1946665
500
1949577
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.