Orientmatta

320916

ORIENTMATTA, Tabriz, signerad, ca 390x295 cm

Smärre färgblödningar, lagning

Mattor/Textilier

Rum 4

Orientmatta

Budhistorik (10 bud)
1950276
4 800
1948888
4 600
1948595
4 200
1947941
1947505
3 800

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.