Pärra Andreasson

320911

PÄRRA ANDREASSON "Ruskig" (samtida): Porträtt, signerad a tergo Pärra, graffiti (spray) på pannå, ca 100x100 cm

Smärre nagg i marginalen

Rum 9

Pärra Andreasson

Budhistorik

2015-07-22 kl 20:24
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.