Pärra Andreasson

320910

PÄRRA ANDREASSON "Ruskig" (samtida): Porträtt, signerad a tergo Pärra, graffiti (spray) på pannå, ca 100 x 100 cm

Smärre nagg i marginalen

Rum 9

Pärra Andreasson

Budhistorik (2 bud)

1953254
1 600
1949552

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.