Plafonder

320909

PLAFONDER, 3 st., 19/2000-tal, kupa i frostat glas, med krok i svart metall, för 2 ljuspunkter vardera, diameter ca 24,5 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Belysning, Ljuskronor

Monter 22

Plafonder

Budhistorik (5 bud)
1953787
500
1953165
450
1953049
1952846
1945987

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.