Fiskbestick

320906

FISKBESTICK, 11+1+12, försilvrade, 1900-talets början, med gravyr och monogram, längd ca 19 resp 20 cm, etui medföljer
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Ena gaffeln utan gravyr

Silver

Monter 24

Fiskbestick

Budhistorik (24 bud)
1953228
2 400
1953786
2 400
1953228
1953784
1953228
1 700

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.