Chokladkannor Skultuna

320900

SKULTUNA, kaffe/choklad/tekannor, 6 st., 1800-tal, mässing och försilvrad koppar, handtag i trä och porslin, höjd ca 12-22 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Bucklor, slitage

Diverse, Allmoge

Monter 22

Chokladkannor Skultuna

Budhistorik (11 bud)
1953726
1953724
750
1953722
700
1953696
650
1953083
600

Slutpris SEK:
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.