Modeplamscher 1800-tal

320899

MODEPLANSCHER, (6), bl a ur "Le journal des dames et des demoiselles", 1800-tal, rammått ca 33x37 resp 38x29 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Fack 29

Modeplamscher 1800-tal

Budhistorik (14 bud)
1953801
900
1952226
850
1953800
1952226
750
1953799
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.