Modelplanscher Magasin för konst, nyheter och mode

320898

MODEPLANSCHER, (6), ur "Magasin för konst, nyheter och moder : En månadsskrift", 1800-tal, rammått 32x22 cm;
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Fack 11

Budhistorik (9 bud)
1953795
650
1947999
600
1953791
600
1947999
550
1951789
500

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.