Hans Kongslev skulptur

320897

HANS KONGSLEV (1900-tal), Kurtiserande par vid skorsten, märkt Kongslev Tinos, patinerad metall, höjd med stensockel ca 19,5 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Konst, Skulpturer

Monter 12

Hans Kongslev skulptur

Budhistorik (1 bud)

1946371
2015-07-13 07:08:21

2015-07-22 kl 21:12
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.