Lås och nycklar

320896

LÅS, NYCKLAR, 17/18/1900-tal, varierande storlekar och modeller
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Slitage, rostangrepp

Diverse, Allmoge

Monter 22

Lås och nycklar

Budhistorik (30 bud)
1953953
3 800
1953955
3 600
1953953
3 200
1953954
1953953
2 600

Slutpris SEK:
3 800
364 EUR, 428 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.