Regnier Les lioness de Paris

320894

REGNIER, Les Lionnes De Paris, (4), 1800-tal, "Boulevart bonne nouvelle", "Boulevart Montmartre", "Boulevart poissonniere", Boulevart de la Madeleine", litografier, bladmått 39x57 cm vardera; oramade
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Fläckar, smärre veck/revor i marginalen

Rum 3

Regnier Les lioness de Paris

Budhistorik (16 bud)
1953691
1 300
1953161
1953690
1953161
1953689
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.