Verktyg

320893

VERKTYG, 18/1900-tal, trä och metall, bl a tvingar 9, hyvlar 4, diverse stämjärn och specialverktyg
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Skador, slitage

Diverse, Allmoge

Rum 7

Verktyg

Budhistorik (11 bud)
1953190
1 400
1953150
1 300
1953189
1953150
1953128

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.