Mässingsföremål

320891

KALENDERDOSA, VIKTSATS, SNUSDOSA, LUSKAMMAR, 2 st., totalt 5 dlr, 1800-tal, mässing, viktsats ej komplett
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Skador, viktsats ej komplett

Diverse, Allmoge

Monter 23

Mässingsföremål

Budhistorik (3 bud)

1952384
1952184
1950437

Slutpris SEK:
41 EUR, 47 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.