Kopparföremål

320890

KAFFEPANNA, LJUSSTAKAR, 1 par +1, koppar/mässing, 1800-tal, kaffepanna med mustaschfäste, höjd ca 7-4,5 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Diverse, Samlarobjekt, Allmoge

Monter 23

Kopparföremål

Budhistorik (1 bud)

1953920
2015-07-22 21:01:31

2015-07-22 kl 21:04
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.