Mässingssjustake 17/1800-tal

320889

LJUSSTAKE, 17/1800-tal, mässing, stämplad GK, höjd ca 15,5 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Metall, Allmoge

Monter 23

Mässingssjustake 17/1800-tal

Budhistorik (13 bud)
1951497
950
1950719
900
1951496
850
1950719
1951495
750

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.