Mässingsljusstakar

320887

LJUSSTAKAR, 10 st., 18/1900-tal, mässing, varierande modeller, delvis höj- och sänkbara, höjd ca 5,5-16 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Slitage

Metall, Mässing, Allmoge

Monter 23

Mässingsljusstakar

Budhistorik (25 bud)
1953705
2 600
1953650
2 400
1953685
2 400
1953650
1951645

Slutpris SEK:
2 600
248 EUR, 279 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.