Ostkupa med fat slipad skål och fat

320884

OSTKUPA med fat, SKÅLAR 2, FAT, SERVETTRINGAR, slipad glas, ostkupans höjd ca 17, diamater 9-22 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Nagg

Glas, Vaser, skålar, fat

Monter 22

Budhistorik (15 bud)
1953149
900
1953061
850
1953141
850
1953061
1953140
750

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.