A Schützercrantz 1800-tal

320883

ADOLF SCHÜTZERCRANTZ (1800-tal), (4), "Stånddrabanternas toilett", "Kasernbal", "Borgerskapets kavalleri och infanteri". Central Tr. Stockholm, grafiska blad, ca 22x33 cm vardera, samt oidentifierad konstnär, "David och then Kämpen Goliath", 29x21 cm, revor; 3 ramade, 1 oramad.
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

1 med mindre revor (David o Goliat)

Fack 41

A Schützercrantz 1800-tal

Budhistorik (16 bud)
1953251
1953250
1953249
1953249
850
1953247

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.