Saxar

320882

SAXAR, 6 st., LJUSSAXAR, 6 st., 18/1900-tal, delvis med gravyr och monogram, ett fat medföljer, längd ca 10-30 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Delvis med gravyr och monogram, ett fat medföljer

Diverse, Allmoge

Monter 22

Saxar

Budhistorik (5 bud)
1953124
700
1952744
650
1953123
600
1952744
1950438

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.