Ampel

320881

AMPEL, gustaviansk stil, 1900-tal, med blå skål, behängd med slipade prismor, höjd ca 68 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Belysning, Taklampor

Rum 12

Ampel

Budhistorik (25 bud)
1953063
1953059
1953062
1953059
1 600
1953050

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.