Kandelaber

320880

KANDELABER, 1900-tal, mässing, möjligen Nyköpings mässingsbruk, för 2 ljus, höjd ca 42 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Något skev, ytslitage

Metall, Belysning, Bordslampor

Rum 8

Kandelaber

Budhistorik (8 bud)
1952526
600
1952732
600
1952526
550
1952731
500
1952526
450

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.