Udda glasservisdelar

320879

UDDA GLASSERVISDELAR, bestående av vinglas, champagneglas, dry martiniglas, höjd ca 9-18 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Enstaka nagg kan förekomma

Glas, Dricksglas

Monter 24

Udda glasservisdelar

Budhistorik

2015-07-21 kl 19:24
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.