Glasservisdelar

320878

GLASSERVISDELAR, 1900-talets första hälft, bestående av 8 grogglas, 5 selterglas, 6 ölglas, 4 olika vitvinglas, 25 starkvinsglas, 5 snarlika nubbeglas medföljer
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Enstaka nagg kan förekomma

Glas, Dricksglas

Monter 24

Glasservisdelar

Budhistorik (2 bud)

1952948
1952044

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.