Kandelaber

320877

KANDELABER, 1900-tal, för 5 ljus, mässing, CWL N50, höjd ca 49 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Skador, lagningar

Metall, Mässing, Belysning, Bordslampor

Rum 8

Kandelaber

Budhistorik (9 bud)
1952799
900
1952770
850
1952770
1952734
750
1952527
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.