Schackspel

320876

SCHACKSPEL med pjäser, 1900-tal, troligen onyx, 35x35, pjäsernas höjd 5-8 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Ett grönt torn med lagning

Diverse, Inredning och husgeråd

Monter 24

Schackspel

Budhistorik (12 bud)
1952916
950
1951706
900
1951706
850
1951489
1951705
750

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 102 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.