Enrico Baj Nixon - Kissinger

320873

ENRICO BAJ (1924-2003): "Nixon and Kissinger leading the "Columbus day parade", signerad och numrerad Baj 74/80, 1970-tal, färglitografi, bildmått 37,5x141 cm, rammått 50x153 cm

Fläckar

Rum 11

Enrico Baj Nixon - Kissinger
Budhistorik (4 bud)

1953846
650
1952949
600
1948444
550
1948443

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.