Nils Öberg Nationalmuseum

320871

NILS ÖBERG (1912-1997), Vy över Nationalmuseum, Stockholm, signerad N.Öberg, olja på pannå, 38 x 46 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Fack 31

Nils Öberg Nationalmuseum

Budhistorik (12 bud)
1953674
1953677
1953674
700
1953420
650
1953420
600

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.