Ryno Friberg oljemålning

320870

RYNO FRIBERG (född 1920): Liljekonvaljer, signerad och daterad Ryno 53-57, olja på pannå, 34x26 cm

Rum 4

Ryno Friberg oljemålning

Budhistorik (16 bud)
1951858
1952029
1 400
1951858
1 300
1952028
1951858

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.