Ampel

320869

AMPEL, empirestil, 1900-tal, för 4 ljus, mässing och svärtad plåt, diameter ca 41, höjd ca 63 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Belysning, Taklampor

Rum 13

Ampel
Budhistorik (5 bud)
1952531
500
1951776
450
1946860
1951775
1946860

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.