Hydman Vallien oljemålning

320868

ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): "Pieta", signerad, olja på duk,100x80 cm

Rum 5

Hydman Vallien oljemålning

Budhistorik (8 bud)
1953913
10 000
1953912
9 600
1953906
9 000
1953796
8 200
1952659
7 800

Slutpris SEK:
10 000
1 007 EUR, 1 144 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.