Nubbeglas diverse modeller

320867

NUBBEGLAS, varierande modell, höjd 9-13,5 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Enstaka nagg kan förekomma

Glas, Dricksglas

Monter 22

Nubbeglas diverse modeller

Budhistorik (9 bud)
1952726
700
1952274
650
1952725
600
1952274
550
1946332
500

Slutpris SEK:
700
72 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.