Glasflaskor

320866

FLASKOR, glas, 18/1900-tal, bl a sk lommeflaskor, delvis med propp, höjd ca 12-23 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Glas, Övrigt glas, Diverse

Monter 11

Glasflaskor

Budhistorik (2 bud)

1953225
1951141

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.