Ljusstakar vaser i glas

320865

LJUSSTAKAR, 1 par, VASER, glas, den högsta vasen stämplad Of (Orrefors) 2583, höjd 8-28 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Enstaka nagg kan förekomma, en vas med nedslipad mynning

Glas, Dricksglas

Monter 23

Ljusstakar vaser i glas

Budhistorik (8 bud)
1953099
650
1953046
600
1950402
550
1949388
500
1948727
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.