Glasflaskor

320864

KLUCKAFASKA, FLASKOR, 6 st., glas, 18/1900-tal, delvis med Karl XV monogram, delvis med propp, höjd 14-25 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Glas, Övrigt glas, Diverse

Monter 11

Glasflaskor

Budhistorik (10 bud)
1952476
1951139
750
1952475
700
1951139
650
1952150
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.