Brännvinsflaskor

320863

FLASKOR, 9 st., glas, 18/1900-tal, delvis med gravyr, en med propp, höjd ca 18-23 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Glas, Övrigt glas, Allmoge

Monter 11

Brännvinsflaskor

Budhistorik (17 bud)
1952236
1952550
1 900
1952236
1950433
1950433
900

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.