Brännvinsflaskor 1800-tal

320862

FLASKOR, 7 st., glas, 1800-tal, delvis med graverad dekor, delvis med propp, höjd ca 18,5-20 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Glas, Övrigt glas, Diverse

Monter 11

Brännvinsflaskor 1800-tal

Budhistorik (17 bud)
1952735
1952740
1952735
1952727
950
1951135
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.