Charity Faith Hope litografier 1800-tal

320860

LITOGRAFIER, 1800-tal, "Charity", "Faith", "Hope", delvis handkolorerade, bildmått 28,5x24 cm;
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Fläckar

Fack 44

Budhistorik (7 bud)
1953039
750
1952780
700
1948001
650
1948001
550
1947927
500

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.