Bordsspegel 1800-talets första hälft

320858

BORDSSPEGEL, 1800-talets första hälft, Karl Johan, fanérad i björk, dekordelar och kulfötter i ben, höjd ca 46, 33x23 cm;
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Smärre ytskador o ytslitage, folieringen med smärre skador

Diverse

Rum 1

Budhistorik (1 bud)

1952536
2015-07-20 23:24:39

2015-07-21 kl 18:00
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.