Bojaner fat Japan / Kina

320857

BOJANER, 3 st, FAT, mm, porslin, Kina / Japan, 18/1900-tal, bojanernas höjd 14-17, fatens diameter ca 16-30,5 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Skador

Orientaliskt, Porslin

Rum 1

Bojaner fat Japan / Kina

Budhistorik (17 bud)
1953105
1 700
1952775
1 600
1952775
1 300
1953094
1952775

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.