Bordsspegel Karl Johan

320856

BORDSSPEGEL, 1800-talets första hälft, Karl Johan, fanérad i mahogny, svärtade kolonner och svarvade fotavslut, höjd ca 50, 35x23 cm;
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Fanérskador, fanérsprickor

Diverse

Rum 7

Bordsspegel Karl Johan

Budhistorik (7 bud)
1953172
600
1952545
550
1953171
500
1952545
450
1953169

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.