Balansvåg med viktsatser

320854

BALANSVÅG, VIKTSATSER, ca 38 st., ej kompletta, mässing och gjutjärn, 2 g - 5 kg, viktvåg med bemålad dekor av lejon, längd ca 47 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Slitage

Metall, Diverse

Monter 12

Balansvåg med viktsatser

Budhistorik (18 bud)
1953004
1 300
1953002
1952997
1953001
1952997

Slutpris SEK:
1 300
134 EUR, 152 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.